Ledová socha na svatbu

Pokud toužíte po opravdu zajímavé výzdobě pro vaši svatbu, právě led je skvělou volbou. Na první pohled se jedná o obyčejný materiál, avšak luxusní zpracování do jakéhokoliv motivu dokáže přitáhnout pozornost. Ledová socha na svatbu může mít totiž jakoukoliv podobu, po které toužíte. Umělci tvořící tyto sochy totiž dokážou z pouhého ledu vytvořit dechberoucí zázraky.

Ledové sochy

Realizace takovéto sochy není vůbec jednoduchá, společnosti zabývající se touto činností však mohou nabídnout bohaté zkušenosti. Nemusíte se proto bát, že by se investice do takovéto svatební dekorace nevyplatila. Součástí celého procesu je navrhnutí a výroba sochy, dále také doprava na dané místo. Setkat se můžete i s nabídkou speciálního nasvícení, které je možné nakombinovat se svíticími písmeny, aby dílo co nejvíce vyniklo. Dokonce si můžete objednat i efektivní živou show, při které uvidíte celý proces vyřezávání sochy přímo na místě.

Ledová socha na svatbu se skvěle hodí například na rautový stůl, slavností tabuli, či kamkoliv jinam jako součást výzdoby. Nemusíte se bát, že by tato krása dlouho nevydržela, v interiéru vydrží spolehlivě celý den, v exteriéru to pak může být za příznivých podmínek i několik dní. Sochy jsou vyráběny z různě velikých ledových kvádrů, které mohou dosahovat opravdu velkých rozměrů, díky tomu tak tato ozdoba vynikne a nemusíte se limitovat při výběru motivu. Navíc si můžete nechat zamrazit téměř jakýkoliv předmět dovnitř kvádru, což vaše hosty jistě osloví. Mohou to být třeba fotografie, květy, ale i lahve s alkoholem.

Ledová socha se může také na svatbu dostat za přispění některého z vašich hostů. Jak již bylo zmíněno, dovnitř ledu je možné ukrýt prakticky cokoli, takže to může být krásný nápad na kreativní svatební dar.

Další ledové doplňky

Při pořizování ledové sochy si mnohdy můžete zakoupit také další doplňky z ledu. Může se jednat o obyčejný kostkový led, ledovou tříšť nebo třeba suchý led. Pokud však chcete celý dojem ze svatební hostiny posunout na ještě vyšší úroveň, lze k soše přikoupit ledové kameny, řezané ledové skleničky nebo třeba ledový barový blok.

Ceny ledových soch

Jednotlivé ceny se mohou výrazně lišit. Obyčejné ledové bloky můžete pořídit již za cenu v řádech pár stovek korun, záleží na tom, jak velký je váš svatební rozpočet. Ledové skleničky nebo kameny pořídíte za pár korun za kus, je to tak zajímavý doplněk za přijatelnou cenu.

Ovšem ledová socha na svatbu patří, na rozdíl od přírodních dekorací, mezi poměrně drahé dekorace. Vše se samozřejmě odvíjí od toho, jak velký kvádr bude potřeba a jak náročný motiv si vyberete. I ty nejnižší ceny se však pohybují v řádech tisíců. Pokud netoužíte po originální soše s vlastním motivem, některé společnost mohou nabídnout již vyřezané sochy různých tvarů a motivů. To může být o něco levnější alternativou.

Led je opravdu zajímavým materiálem pro výrobu různých dekorací. Kouzlo těchto soch tkví především v tom, že dříve nebo později sice roztají, avšak vy i vaši hosté budete mít krásnou vzpomínku už navždy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *