Svíticí dřevěná písmena LOVE

Dřevěná písmena LOVE

Máte rádi spíše přírodní materiály a máte pocit, že se dřevěná provedení bude hodit do vámi vybraného prostoru více, než bílá varianta? Tak jste tu správně. Dřevěná písmena LOVE jsou tak připravena přesně pro vás a jsme si jisti, že se vám budou moc líbit.

Dřevěná písmena LOVE a jejich provedení

Nejvíce vám pravděpodobně napoví fotografie a tak pokud chcete vidět, jak vypadají dřevěná písmena LOVE, podívejte se níže. Pokud ale potřebujete znát nějaká fakta, zde je pro Vás máme připravena

  • písmena jsou vysoká 100 centimetrů
  • Šířka každého písmene je přibližně 60 centimetrů
  • Každé písmeno je 22 cm hluboké, což zajistí dostatečnou stabilitu
  • Na sestavení nápisu potřebujete prostor široký zhruba 250 cm
  • O svícení se stará celkem 38 žárovek

Všechna naše písmena jsou vybaveny žárovkami v barvě teplá bílá

Protože jsou tato písmena dřevěná, doporučujeme je zejména pro vnitřní použití, případně v místě, kde mohou být chráněna před deštěm. Žárovky jsou úsporné a nedochází tak k nebezpečnému přehřívání.

Přeprava

Pokud si budete půjčovat pouze dřevěná písmena LOVE, nebudete mít problém je přepravit běžným vozidlem typu combi či větším rodinným vozem. V případě většího počtu písmen určitě doporučujeme auto s větším zavazadlovým prostorem, ideálně dodávku.

Jak a kam je umístit?

Svíticí písmena LOVE v dřevěném dekoru se absolutně nejvíc hodí do starých interiérů. Stodoly, chalupy, vinné sklepy, či všude kde jsou přiznané trámy a dřevo je hlavním materiálem. Zde je možné je doplnit ještě o další světýlka. Samozřejmě, budou vypadat skvěle všude, ale pokud máte k dispozici právě takové místo, vyniknou o to víc.

Umístěte je ideálně tak, aby žárovky dostaly šanci osvítit okolní prostor. Celkem 38 žárovek se vám postará nejen o krásný vzhled na fotkách, ale také o příjemné světlo pro vaše hosty.

Bezpečnostní upozornění. Písmena je nutné při instalaci umístit na vhodný povrch a případně je vhodně zajistit proti pádu. Často jsou světelná písmena atraktivní podívanou pro děti a mohly by je na sebe shodit.

Vybrali jste si a chcete je? Stačí už jen vytvořit objednávku

Objednávka

  • DD dot MM dot YYYY
  • Iniciály prosím napište do vzkazů (poslední pole)
  • 0,00 Kč