Svíticí písmena Písmenkov

Nikdo nechce mít ošklivou svatbu. Není na ní příjemná atmosféra, nedají se na ní pořídit hezké fotky, na které byste mohli vzpomínat a hosté by se na takové svatbě asi necítili skvěle. Každý chce, aby vše bylo přesně podle vlastních představ, a vůbec nezáleží na tom, jaké ty představy jsou. Pokud víte, že patříte právě mezi ty, kteří chtějí mít svatbu nádhernou, možná budete zvažovat využít svíticí písmena na svatbu. Písmenkov je pro vás připravil a můžete vybírat z více variant.

Svíticí písmena – půjčovna Písmenkov

Všechno co svítí, je pozitivní. Slunce, měsíc, vánoční stromeček, nebo právě světelná písmena. Stejně tak mají písmena kromě dekorační funkce taky funkci informační. Každý symbol totiž něco znamená a můžete tak poskládat pro své hosty vzkaz, který jim předá informaci o vás, vaší lásce, nebo případně o pořadovém čísle vašich narozenin.

Proč by vám ale měla zapůjčit svíticí písmena půjčovna Písmenkov? Protože fungujeme jednoduše. Jak to všechno funguje, se dá shrnout do 6 základních bodů.

Naše písmena vždy dostanete v obalu, který písmena ochrání při převozu na vaši akci. Stejně tak společně vymyslíme, jak a kam svatební písmena umístit, aby vypadala skvěle a dodala vám ten nejlepší možný zážitek.

Co pro Vás máme připraveno?

Snažili jsme se, aby si z naší nabídky dokázal vybrat prakticky každý a proto jsme pro vás připravili to, co je na svatby nejžádanější. Mezi to se určitě řadí nápisy LOVE a to jak v provedení bílém, tak v rustikálním dřevěném dekoru. Velká písmena co svítí, zkrátka vždy přitáhnou pozornost a vašim hostům se budou líbit.

Ještě oblíbenější jsou ale osobnější variace. Mezi ty patří vytvoření vašich iniciálů ze svíticích písmen a to buď se spojkou & uprostřed, nebo jednoduše bez ní. Ať už potřebujete písmena na svatbu, nebo třeba i oslavu narozenin, vždy půjde o krásnou dekoraci.

Kde nás najdete?

Jestli se rozhodnete, že budete chtít na svou akci využít naše LED svíticí písmena, bude vás nejspíš zajímat, kde nás najdete a jak si je vyzvednete. Půjčovna svíticích písmen Písmenkov se nachází na východním okraji Prahy, konkrétně v Satalicích. Po odeslání objednávky vás vybavíme podrobným popisem, jak se k nám dostat.

Další světelné dekorace

Víte, že máte světelné dekorace opravdu rádi, ale velká svíticí písmena vám nebudou stačit? Můžete tedy zkusit navštívit náš projekt Světýlkov, kde pro vás máme připravené balíčky světýlek přímo na svatbu, nebo můžeme vymyslet individuální složení světýlek pro jakoukoli vaši akci.

Světýlkov