Svíticí písmena k zapůjčení

Jaká svíticí písmena k zapůjčení pro Vás máme a jak bude vše probíhat? Vše se dozvíte níže.

Poptávka a rezervace

Prvním krokem je ověření dostupnosti Vámi vybraných svíticích písmen, či nápisu na termín, který potřebujete. Jako první tedy potřebujeme od Vás vytvoření poptávky, která v případě dostupnosti poslouží jako rezervace.

Na jak dlouho svíticí písmena půjčujeme?

V případě svateb, které se z 90% konají v sobotu půjčujeme písmena až na 5 dní. Za jednu cenu. Nejčastěji se předávají ve středu či čtvrtek v týdnu před svatbou, vrácení je poté v pondělí po svatbě.

Máte jiný termín? Napište nám a nebude problém se domluvit 🙂

Jak to přepravím?

Pokud máte rodinné auto, či kombík, nebudete mít s přepravou problém. Písmena jsou uložena v ochranných boxech, které snadno uložíte do svého auta. V případě, že si budete půjčovat více, než 4 písmena, doporučujeme určitě alespoň menší dodávku.

Napájení, žárovky

Aby písmena svítila opravdu pořádně, zapojují se jednotlivě do elektrické sítě. V případě potřeby Vás vybavíme prodlužovacím kabelem, stejně tak Vám připravíme náhradní žárovky, pokud by při přepravě došlo k újmě.

Svíticí písmena k zapůjčení a záloha

V době předání světýlek je nutné mít uhrazenou částku a zapůjčení a stejně tak vratnou zálohu ve stejné výši. Po vrácení a kontrole písmen vracíme zálohu zpět na Váš účet.