Svíticí písmena LOVE – bílá

Svíticí písmena LOVE bílá

Pokud je nějaký nápis, který by měl patřit na opravdu každou svatbu, pak je to určitě nápis LOVE. Bílá svíticí písmena LOVE jsou pro Vás k dispozici k zapůjčení po celou svatební sezonu a máme pro vás připraveny dvě varianty velikostí. Ve výšce se neliší, obě varianty mají shodnou výšku 100 centimetrů, ale dle prostoru se můžete rozhodnout, zda vybrat užší, či širší variantu.

Světelný nápis LOVE a specifikace provedení

Jak už bylo zmíněno, bílý světelný nýpis LOVE k Vám přichází ve dvou variantách. Úzké a široké. Jaké tedy jsou a čím se liší?

  • Úzké – hloubka 21 cm, šířka cca 60 cm dle písmena, celkem 38 žárovek
  • Široké – hloubka 25 cm, šířka cca 95 cm dle písmena, celkem 55 žárovek

Co to pro Vás znamená? Zatímco pro širokou variantu potřebujete minimálně 4 metry plochy, u úzké varianty Vám stačí 2,5 metru. Váha jednoho písmena je cca 10 kilogramů.

Všechna naše písmena jsou vybaveny žárovkami v barvě teplá bílá.

Vypadat mohou skvěle prakticky kdekoli. Na louce, ve stodole, či vedle slavobrány na obřadu.

A jak vypadají?

Svíticí písmena LOVE – úzký nápis:

Široký nápis:

Jak a kam je umístit?

Umístění světelných písmen vždy záleží na daném prostoru, kde se svatba či oslava odehrává. Ale vzhledem k tomu, že každý nápis má opravdu hodně žárovek (úzký 38 a široký 55), poskytuje i dostatek světla k tomu, aby osvítil přilehlé okolí.

Vhodné umístění tak může být například u tanečního parketu, k osvětlení venkovní části například zahrady, nebo do čela stodoly.

Písmena je potřeba při instalaci pevně umístit a dohlédnout, aby byla dobře zajištěna. Jednak kvůli jejich možnému poškození, ale hlavně proto, že často přitahují pozornost dětí a vzhledem k jejich tvaru je možné je shodit! Párty si užijte a dávejte pozor!

Doufáme, že jste si zvládli vybrat 🙂 Budeme se těšit na Vaši objednávku.

Objednávka

  • DD dot MM dot YYYY
  • Iniciály prosím napište do vzkazů (poslední pole)
  • 0,00 Kč