Fotokoutek na svatbu

Fotokoutky jsou oblíbené na různé zábavy, zejména pak na plesy. Setkat se s nimi můžeme také na svatbách. Má ovšem smysl zařídit si fotokoutek na svatbu, nebo byste se mu měli raději vyhnout? Odpověď na tuto otázku je poměrně jednoduchá.

Skvělá památka

Fotograf by na svatbě rozhodně neměl chybět, protože fotky jsou krásnou památkou na takto významný den, jakým je svatba. Ovšem kromě fotografa si můžete také pronajmout fotokoutek.

  • Jeho výhodou je, že můžete zvěčnit zábavné momenty s vašimi přáteli.
  • Většinou jsou totiž k dispozici různé vtipné rekvizity, které můžete při focení použít.
  • Výsledné fotky tak budou originální a jsou skvělou vzpomínkou.
  • Výhodou navíc je, že součástí fotokoutku bývá rovnou také specifická tiskárna, která vám fotky ihned vydá v papírové podobě.

Pronájem fotokoutku

Fotokoutek nabízí mnoho fotografů či specializovaných společností. Ceny se mohou lišit, záleží hlavně na tom, jaké služby zvolíte a na jak dlouho chcete pronájem. Ve většině případů je součástí pronájmu fotokoutku také zkušená obsluha, která se postará o kvalitu fotek. Vy si však můžete vybrat, jaké pozadí chcete a k tomu také jednotlivé rekvizity. Nabízená pozadí jsou různá, ať už hledáte vtipnou variantu či spíše romantiku.

Dodávané rekvizity pak mají za účel hlavně pobavit. Ovšem možností je vybrat také neutrální pozadí, namísto něhož můžete díky počítačové úpravě vložit jakýkoliv motiv. Díky tomu tak bude každá fotka originální. Hravě tak získáte jedinečné fotky ihned na místě. Každý ze svatebčanů si domů může odnést památku na tento den.

Pokud chcete mít na každé fotce osobní vzpomínku, můžete do pozadí umístit iniciály ze svíticích písmen, na fotce vypadají vždy skvěle!

Fotokoutek můžete vyrobit také sami

Jestliže nechcete fotokoutek pronajímat, můžete si ho připravit také sami. Je však třeba mít k tomu vhodné technické vybavení a připravit si všechny rekvizity sami. To zabere dost času, kterého je mnohdy před svatbou nedostatek. Právě z toho důvodu bývá oblíbenějším řešením si fotokoutek pronajmout. Nebudete se tak muset o nic starat. V případě, že chcete fotky dělat svépomocí, je třeba počítat také s tím, že musí být v průběhu celého dne k dispozici někdo, kdo se postará o focení hostů. Organizace tedy není úplně snadná. Ovšem je to možností, pokud chcete ušetřit.

Ano, nebo ne?

Fotokoutek rozhodně není nezbytností, bez které by se vaše svatba neobešla. Na druhou stranu je však nutné říci, že ho jistě mnoho hostů ocení a odnesou si z něj krásnou památku. Jestliže tedy váháte, zda ano, nebo raději ne, odpovědí je rozhodně ano. Svatebčané se tak totiž zabaví, přičemž budou mít navždy na fotografii zachycenou atmosféru vašeho svatebního dne.

Polaroid na svatbu

Pokud chcete mít pro své hosty připravenou zábavu spojenou s focením, ale zároveň nechcete mít na svatbě fotokoutek, máme pro vás alternativu. Tou může být zapůjčení polaroidu, díky kterému si hosté vytvoří svatební fotky sami a hned vám s nimi mohou začít plnit svatební album. Asi každý ví, jak polaroid vypadá, ale málokdo se s ním setkal na vlastní kůži, uvidíte, že se bude hostům líbit!

Fotokoutek je skvělým doplňkem pro každou svatbu. Je výhodné svěřit se do rukou profesionální firmy, která se postará o všechny detaily. Na vás už pak bude jen vybrat vhodné dekorace a pozadí, aby výsledné fotky byly podle vašich představ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *