Prskavky na svatbu vytvoří dokonalou atmosféru

Svatební hostina si žádá zábavu, která dodá veselou atmosféru. S tím určitě počítá každý, kdo plánuje svůj svatební den. Nechat na hostech, aby se zabavili sami, se nemusí také vyplatit. Lépe je mít v záloze něco, co přinese zajímavý prvek. Mohou to být i prskavky na svatbu. Jak s nimi naložit?

Proč vzít prskavky na svatbu?

Prskavky známe jako zábavní pyrotechniku. I když v tomto případě se jedná o velmi mírný druh, kdy nemusíte mít obavy z velkého rámusu. Jak už sám název napovídá, prskavka hlavně prská. Za všechno mohou odlétávající jiskry, co způsobují vizuální efekt. Ten je znásobený tehdy, pokud je v okolí tma. Prskavky se v současné době staly také oblíbenou dekorací na svatbách.

Fotografie, jež jsou s nimi pořízené, mají své neopakovatelné kouzlo. Je proto třeba vhodně naplánovat jejich použití. Jedná-li se o letní svatbu, pak ideálním časem je devátá hodina večerní, kdy se začíná stmívat a mohou vyniknout i svíticí písmena. Vhodná není ani naprostá tma, i když zkušený svatební fotograf by si poradil i s ní.

Prskavky také můžete opatřit štítky, které hostům přesně řeknou, kdy je mají zapálit.

Dávejte pozor, ať něco nepodpálíte

Při používání prskavek je třeba dbát zvýšené opatrnosti. A to zvláště tehdy, kdy už se na svatbě rozproudilo svatební veselí a hosté jsou v dobré náladě. Od prskavek totiž hrozí vznik požáru – a odlétnuté jiskry mohou propálit svatební šaty nevěsty nebo ženicha a oděv přítomných. Vhodný dresscode na pouštění prskavek asi zrovna mít nebudete. Poškodit ovšem mohou i party stan. Pozor je nutné dávat i na všudypřítomný dým, jenž prskavky způsobují. Předpokladem, že vše dobře zvládnete, je svatba ve venkovním prostředí.

Když si všechno toto odmyslíte, vzniká díky hořícím prskavkám nezapomenutelný okamžik. Můžete je naaranžovat jako svatební uličku či použít při prvním svatebním tanci novomanželů.

Jaká je nabídka prskavek na svatbu?

Prskavky na svatbu se obvykle pořizují pro hosty, kteří je při focení budou držet v rukou. Ideální je v tomto případě vsadit na dlouhou variantu prskavek. Déle hoří a nabízejí více času pro pořízení efektní fotografie. Než totiž rozhoříte všechny prskavky v rukou přítomných hostů, zabere to nějaký čas. Budou-li mít dlouhé prskavky, nemůže se stát, že těm prvním už dohoří.

Zpestřete svůj svatební den zábavnou pyrotechnikou. Prskavky na svatbu jsou atraktivní dekorací, s jejíž pomocí vykouzlíte svatební fotografie, které budou ozdobou vašeho alba.

5 odpovědí na “Prskavky na svatbu vytvoří dokonalou atmosféru”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *